تبلیغات
نود دقیقه - راهنمای شرکت در مسابقات
 
نود دقیقه
هیجان.رقابت.اطلاعات
پنجشنبه 7 مهر 1390
با سلام به همه علاقه مندان به مسابقات پیش بینی
امروز براتون توضیحاتی در مورد چگونگی شرکت در مسابقه در این وبلاگ قرار دادیم تا شما دوستان علاقه من به پیش بینی بتوانید به راحتی در مسابقات شرکت کنید
لازم به ذکر جایزه بین نفرات اول تا سوم تقسیم خواهد شد.
برای مطالعه راهنمای مسابقات به ادامه مطلب رجوع کنید.
باتشکر مدیر نود دقیقه
لازم دانستیم تا کسانی که تمایل دارند در مسابقات پیش بینی نود دقیقه شرکت کنند و با عضویت خودشون این رو به ما ثابت کردند را برای شرکت در مسابقات پیش بینی نود دقیقه راهنمایی کنیم.

برای شرکت در مسابقات پیش بینی همانطور که میدانید یک فرم وجود دارد که تشکیل شده از تعدادی بازی که شما باید آنها را پیش بینی کنید و در هر فرم شما میتوانید برای هر بازی چند انتخاب داشته باشید مثلا شما میتوانید نتیجه یک بازی را با یک یا دو و یا سه انتخاب پیش بینی کنید.
به علت اینکه امکانات وبلاگ کم می باشد ما فایل عکس هر مسابقه را در وبلاگ قرار می دهیم و شما شرکت کننده ها بعد از این که فرم را دانلود کرده تا زمان تعیین شده وقت دارید تا فرم را پیش بینی کرده و از طریق فرم تماس با ما آن را برای ما ارسال کنید برای این کار به شکل زیر عمل میکنیم.

نام و نام خانوادگی: (به صورت کامل)
نام کاربری ( ایمیل )
عنوان : فرم هیجان 01
در قسمت متن ارسالی فرم تماس با ما به این شکل عمل می کنید:
مبلغ فرم مورد نظر: 1024 تومان
شماره رسید تراکنش : 88459587
بردمیهمان  |  مساوی  |  برد میزبان
01 + --- +
02 --- + ---
03 + + +
04 --- --- +
و به ترتیب تا آخرین گزینه مسابقات پیش میرید
توجه داشته باشید تعداد انتخاب گزینه ها را با (+) مشخص کرده و گزینه هایی را که انتخاب نکرده اید با علامت (---) تعیین کنید و باید بگوییم لازم نیست نام تیمها را بنویسید فقط با اعداد شمارش آنها را به ترتیب وارد کنید تا ما بدانیم کدام پیش بینی برای کدام بازی می باشد.

در مرحله دوم  شما باید تعیین کنید که چه مبلغی را برای شرکت در مسابقه انتخاب می کنید ما برای این کار یک حداقل و یک حداکثر تعیین کردیم که حداقل فرم های 16 امتیازی 1024 تومان و حداکثر 118098 تومان میباشد که فرم 1024 تومانی شامل انتخاب 10 گزینه 2 انتخابی و 6 گزینه تک انتخابی می باشد و فرم 118098 تومانی شامل انتخاب 10 گزینه 3 انتخابی 1 گزینه 2 انتخابی و 5 گزینه تک انتخابی می باشد.

برای اینکه بتوانید فرمی با مبلغ دلخواه بزنید و یا مبلغ فرم را تعیین کنید باید به روش زیر عمل کنید.
مثال :
من میخواهم یک فرم با 5 گزینه 3 انتخابی و 3 گزینه 2 انتخابی و مابقی فرم را 1 انتخابی بزنم ولی نمی دانم مبلغ فرمم چقدر می شود چگونه مبلغ فرم را محاسبه کنم؟

برای محاسبه مبلغ هرم فرم فقط کافیست تعداد گزنینه های انتخابی را در هم ضرب کنید آن وقت مبلغ فرم به دست می آید.
مثلا برای اینکه ما یک فرم با 5 گزینه 3 انتخابی و 3 گزینه 2 انتخابی و مابقی را 1 انتخابی داشته باشیم باید برای بدست آمدن مبلغ فرم تعداد تیکهای 3 و 2 انتخابی را در هم ضرب کنیم مثل زیر

1944= 2 * 2 * 2 * 3 * 3 * 3 * 3 * 3
روش دقیق تر
9=3*3
27=3*9
81=3*27
243=3*81 تا به این قسمت 5 عدد 3 در هم ضرب شدند
486=2*243
972=2*486
1944=2*972 تا به این قسمت 3 عدد 2 در حاصل بدست آمده اعداد بالا در هم ضرب شدن
نتیجه بدست آمده که عدد 1944 می باشد مبلغ فرم شما می باشد یعنی 1944 تومان

اکثرا شما با روش محاسبه فرم آشنا هستید ولی با این حال کسانی هستند که نمی دانند فرم ها به چه صورت محاسبه شده و مبلغ تعیین می گردد به خاطر همین لازم دانستیم تا توضیحات بالا را برای علاقه مندان بیان کنیم.

تا به این لحظه با روش فرم زدن و تعیین مبلغ آشنا شدیم حالا برای اینکه جایزه به ما تعلق بگیرد باید چه کنیم؟
برای اینکه شما بتوانید درصورت برنده شدن جایزه دریافت کنید ابتدا باید قبل از ارسال فرم مبلغ مورد نظر هر فرم  را به شماره حسابهایی که در آینده در این قسمت قرار می گیرد واریز نمائید.....

بعد از ثبت فرم منتظر اعلام نتایج بازیها باشید یا به وبسایت بیطرف مراجعه و نتایج را به صورت زنده دنبال کنید.در صورت برنده شدن حتی مبلغ 1000 تومان شما میتوانید این مبلغ را در خواست نمایید فقط توجه داشته باشید واریز مبلغ جایزه به حساب شما 24 ساعت به طول خواهد انجامید.

موفق و پیروز باشید در صورت داشتن سوءال از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

نوع مطلب :
برچسب ها :

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه